Proč ANTI ILLUMINATI ?

Každý jeden člověk, který se narodí na tuto Zemi, má úplně čistou mysl a je sám sebou individuální originál. Postupem času jak stárneme, na nás působí okolí – rodina, jídlo, televize, média, škola, nabízená víra a tím už se zařazujeme do stáda. Nazývá se to systém. To vše v největší míře ovlivňuje mozek a naučí nás žít tak, aby jsme žili jak sám systém (ti co ovládají společnost, trendy atp.) diktuje. Abychom měli starosti, neužívali si život, byli zadlužení a tím rostla kontrola nad vámi pomocí bank, protože pomocí dluhů dostávají kontrolu nad jednotlivými státy nejen pomocí centrálních bank. Různé lži o globálním oteplování a to i v učebnicích za účelem danění a dálších součástí této agendy, falešné teroristické útoky, to vše nás má udržovat v negativitě (negativní nálada vyvolaná negativním vlivem prostředí/okolí) a v běžném životě plném starostí a strachu. Horní strukturu moci satanistických rodin/mafie nikde neuvidíte. Jen když pátráte, mají své společnosti, agentury a korporace, ty zase jejich zástupce a ty pak zase další zástupce, tak aby přímo na ně nebylo vidět. Z toho důvodu se říká že jsou za oponou. Mainstream nám nepodává informace tak jak chceme my, ale tak jak chtějí jejich ředitelé, kteří spolupracují s „elitami“ na organizacích jako Bilderberg. Bežného otroka systému sleduje zajímají jen TELEvizní zprávy (mainstream), kde mu neukáží, co dělají policejní státy s demonstranty při protestech, na kterých jedou rovnou ostrýma. Jsou u moci tak dlouho, že ovlivnili a zmanipulovali historii.

Celá ta síť sahá mnohem dál, než si většina lidí dovede představit, není to jen o tajných spolcích a jejich pokrevní linii, ale i o jejich víře.

Jedna globální vláda, měna, armáda, policie, centrální ovládnutí hospodářství, prohlubování společné legislativy, ovládnutí státních rozpočtů, přesun práv občanů z národních úrovní na úroveň nadnárodní = „Nový světový řád“.  George Bush Sr. mluví o NWO – http://youtu.be/byxeOG_pZ1o?t=42s

Nástrojem nového světového řádu jsou finanční, hospodářské a politické elity. Evropa v současnosti má za úkol sjednotit odlišné státy s různými jazyky, měny, právními systémy atp. do seskupení nebo sjednocení které jich postupem času zbaví o národní a státní suverenitu. Měna „euro“ má za úkol odstranit všechny jiné měny ve státech v celé Evropské unii a jen otázka času kdy budeme mít euro i v ČR. Neustále vnucování reforem státních škrtů zadlužování atd. Korporace jsou postavené tak aby se zodpovídali jen vlastním akcionářům ale nikoliv vládě a už vůbec ne veřejnosti. Korporace nemají žádnou morálkou ale přesto lidstvo dovoluje aby nám mohli vládnout. Lidé jsou svobodní jenom tehdy pokud se podílí na vládnutí. Znáte vůbec v dnešní době nějaký stát který si řídí sami lidé? Když už nejde lidstvo ovládat tanky jak tomu bylo ve druhé světové válce kterou mimochodem sponzorovali bankéřské rodiny z USA, tak to budou dělat strachem, mikročipy a jinými prostředkami které na tomto webu budeme zmiňovat. Vede to do komunisticko fašistické vlády ve které už jsme, jen to (někteří) lidi nevidí.

Tento neziskový web si dal za úkol ukázat ostatním přinejmenším dveře k pravdě v tomto světě.

Nesnažím se cílit jen na „denní zprávy“ ale spíš přímo na současnou situaci přímo ve zdroji zla (kabaly).

Více informací v sekci: Jak šel čas http://antiilluminati.net/jak-sel-cas/

Klidně mě kontaktujte, rád odepíšu na cokoliv ohledně webu a jeho tématiky.

sea

park

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

anti

11868686_10204800851481910_2037400030_n